KURUMSAL

KURUMSAL

Hakkımızda;

Ocak 2010 yılında kurulan LineDC Web Hosting kurulduğu günden bu güne kaliteli ve kesintisiz hizmet politikasını elden bırakmayıp üst seviyede kaliteli hizmet ve kesintisiz destek sunmuş , %98.99 Müsteri memnuniyetini sağlamayi başarmıştır. Orta düzeyde uzun süre hizmet veren LineDC Web Hosting 10 Şubat 2012 Tarihi itibariyle kurumsal hizmetlerine başlamış hizmetleri,hizmet politikası ve destek sistemini geliştirerek günümüzdeki büyük firmalar arasında yerini almıştır.

1) 31.12.2012 tarihi itibarı ile bünyesinde ekip artışına giden LineDC Web Hosting toplamda 5 Teknik Destek ve satiş uzmanını bünyesine katmıştır. Çalışanları alanında üst düzey bilgi ve beceriye sahiptir.

2) 31.12.2013 tarihi itibarı ile bünyesinde Sunucu sayısını 4-5 kat arttıran LineDC Web Hosting %90'ı sıfır ( Hiç kullanılmamış ) Sunucuları ile kalitesini arttırmıştır.

3) 01.05.2014 tarihi itibarı ile yeni ek lisans ve bileşen modulleri satışı ile müşterilerinin isteklerini üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiştir.


Misyonumuz;

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; İstanbulhost çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.


Vizyonumuz;

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?