GERİ İADE

GERİ İADE KOŞULLARI

Maddeler;

1- Bu iade sözleşmesini sitemize kayıt olup hizmet alan tüm kullanıcılarımız kabul etmiş sayılırlar.

2- Hositng Ve Reseller Hizmet İadeleri
2-1:
Hosting ve reseller hizmetlerimizde 3 gün içerisinde hizmet iadesi istenebilir. Bankasal kesintiler haricinde hiçbir kesinti yapılmaz.3 günü geçen hizmetler iade edilmeyecektir.
2-2: Domain alana hosting hediye gibi kampanyalardan sadece domain için ücret alındığından dolayı herhangi bir iade söz konusu olmayacaktır.

3- Alan Adı ( Domain ) İadeleri
3-1: Alan adı ve domain hizmetlerinde alan adının aktiviyeti için ödemeler tarafımızdan ican'a aktarıldığından ve ican taraflı iade olmadığından dolayı kesinlikle iade söz konusu değildir.

4- VPS / VDS Hizmet İadeleri
4-1: VPS / VDS Hizmeti alan kullanıcılarımız 3 gün içerisinde hizmet iadesi istenebilir. 3 günü geçen hizmetler iade edilmeyecektir.
4-2: İade Kapsamında Olabilecek Kesintiler:
4-2-a: Dedicated İp ödemeleri telekoma ödenen ücret olduğu için iade edilmez.
4-2-b: Cpanel - Plesk panel - Direct admin panel gibi lisans ücretleri iade edilmez.
4-2-c: Bankasal kesintiler ödeme içerisinden kesilebilir.
4-2-d: Panel hediyeli VPS / VDS Kampanyalarında ise yapılan ödemeden panel ücreti düşülecektir.
4-2-e: Litespeed - Fantastico vb. Lisanslı yazılım alınmış ise geri iade durumu olmayacaktır.
4-2-f: VDS Sunucularda geri iade için sunucuyla ilgili sıkıntı olmadığı sürece iadeniz yapılmayacaktır.(örn. sunucuya erişim olmaması,sunucuda belirtilen ram vs. özelliklerinin olmaması).

5- Dedicated ( Fiziksel )Sunucu İadeleri
5-1: Dedicated hizmetlerinde alınan ödemeler veri merkezlerine aktarıldığı ve veri merkezlerinin iade hizmeti olmadığından dolayı iadesi söz konusu olmayacaktır.

6- Ek Yazılım Ve Lisans İadeleri
6-1: Hosting Yönetim Panelleri - Ücretli Sertifikalar - Ek bileşen yazılımları gibi ücretli hizmetlerin iadeleri olmamaktadır.

7- Kredi Bakiyesi İadeleri
7-1: Kredi Bakiyeleri Kesinlikle iade edilmemektedir. Kredi Deposu Değiliz yada ödeme aracısı değiliz. Bu nedenden dolayı bakiyedeki kredi sadece ve sadece alışverişlerde kullanılabilir. 500 TL üzeri kredi bakiyesi Sistemde biriktirilmez ve biriktirilmesi yasaktır.

8- İade Ulaşım Süreci
8-1: ilk 3 gün içerisinde yapılan iade talepleri işleme alınır. 3 günü geçen iade talepleri kesinlikle işleme alınmayacaktır.
8-2: İptal talebi tarihini takiben 7-14 gün içerisinde iadeler belirtilen hesaplara geçilmektedir.


Bilgilendirme;

Hizmet kalitemizi ölçmek amacıyla iadeler yapılmadan önce iade formundaki anketi doldurmanız gerekmektedir.Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz..

KAPAT BİZ SİZİ ARAYALIM?